מוקד פיננסי בע’’מ

פתרונות פיננסיים

ירושלים בן יהודה 23, הלל 1

מוסדות פיננסים רבים מבצעים המרת מטבע, כלומר ניתן לרכוש או למכור אצלם מטבע זר. המרת מטבע ניתנת לביצוע בבנקים, בסניפי דואר ישראל וכן במוסדות פיננסיים פרטיים כמו חברת "מוקד פיננסי", שלה סניפים ברחבי ירושלים. עד לפני כעשר שנים פעולת המרת מטבע הייתה יכולה להתבצע רק בבנקים, והייתה כרוכה בתשלום עמלות גבוהות. לפני כעשור החליטה הממשלה כי גם גופים עסקיים פרטיים, בעלי איתנות כלכלית, יכולים לעסוק בתחום של המרת מטבעות. פתיחת השוק גם לגופים פרטיים הוזילה מאד את העמלות שמשלמים כיום על המרת מטבע. לחברת "מוקד פיננסי" רישיון ממשרד האוצר לעסוק בהמרת מטבעות והיא מהחברות האמינות והוותיקות ביותר בירושלים, בתחום של המרת מטבעות. ב"מוקד פיננסי" ניתן לרכוש את כל סוגי המטבעות הזרים הנסחרים, כמו: דולר אמריקאי, יורו, לירה שטרלינג וכדומה. בניגוד למקומות אחרים ב"מוקד פיננסי" תמצאו גם מטבעות בעלי סחירות נדירה כמו: יין יפני, דולר אוסטרלי, דולר קנדי, כתר דני, כתר נורווגי, רנד דרום אפריקאי, פרנק שווייצרי, דינר ירדני, זלוטי פולני, רובל רוסי, באט תאילנדי ועוד....פשוט את כל המטבעות הקיימים.

מה יש לדעת על המרת מטבעות

שער יציג - את השער היציג קובע בנק ישראל בכל יום בו מתבצע מסחר במטבע חוץ. בימים שאין מסחר במטבעות חוץ, לא יהיו באותו יום שערים יציגים. כאשר אתם עומדים לבצע פעולה של רכישת או מכירת מטבע זר, רצוי  להתעדכן מהו השער היציג האחרון שנקבע, טרם עשיית פעולת המרת המטבע. השער היציג משמש כבסיס התייחסות לכל פעולות המרת המטבעות.

שער קנייה - שער הקנייה הוא השער אותם אתם משלמים כאשר אתם קונים מטבע זר של מדינה אחרת. לדוגמא משלמים בשקלים ורוכשים דולרים.  בדרך כלל כאשר קונים מטבע זר, משלמים כמה אגורות יותר מאשר מחיר המטבע שנקבע בשער היציג.

 שער מכירה -  כאשר אתם מוכרים מטבע זר, למשל נותנים יורו ומבקשים לקבל שקלים, אזי מרבית  העסקאות הללו מבוצעות בשער שהוא נמוך בכמה אגורות מהשער היציג.

המרה כפולה- כאשר רוכשים מטבע זר באמצעות מטבע שלישי. אם לדוגמה, אתם נוסעים לפולין וקניתם בארץ דולרים אמריקאים. בפולין אתם מחליפים את הדולרים למטבע הפולני זלוטי, זוהי המרה כפולה המכפילה את העמלות שאתם משלמים. עדיף להמיר בארץ שקלים לזלוטי.

למה כדאי לעשות עסקאות המרת מטבע בסניפי "מוקד פיננסי" בירושלים

  • לחברת  " מוקד פיננסי ", אמינות והתמחות רבת שנים בתחום של המרת מטבע.
  • בחברת  " מוקד פיננסי " תוכלו להמיר סוגי רבים של מטבעות.
  • לחברת " מוקד פיננסי "  איתנות כלכלית ופיננסית ולכן מחירי ההמרה שלה אטרקטיביים במיוחד.

לחברת  " מוקד פיננסי " תודעת שירות מפותחת וכל לקוח מקבל בה יחס אישי חם.