מוקד פיננסי בע’’מ

פתרונות פיננסיים

ירושלים הלל 1

תזרים מזומנים קבוע ושוטף, הוא החמצן הכלכלי של כל בית עוסק וחברה מסחרית.  על מנת לתפקד בצורה אופטימלית בעולם העסקי המורכב, חייב בעל העסק לדאוג לתזרים מזומנים לבית העסק שלו. הטיפול בתזרים המזומנים, מורכב ומחייב את בעל העסק בפעילות פיננסית יומיומית ומתישה. חברות רבות ועסקים רבים סובלים ממחסור בתזרים המזומנים, זאת כיוון שבעולם העסקי והתחרותי, אין מנוס מקבלת שיקים דחויים או מביצוע עסקאות בתשלומים. עסקאות שאינן מאפשרות כסף חי הנכנס לקופת העסק ביום ביצוע העסקה. שיק דחוי שיש להמתין למועד הפירעון שלו, הוא נטל על תזרים המזומנים של העסק. בעיה זו בדיוק פותרת עבורכם, בעלי העסקים, חברת "מוקד פיננסי" – החברה שלה מספר סניפים בירושלים.  חברת "מוקד פיננסי" הופכת שיק מסחרי דחוי לכסף חי ומזומן.

כיצד מסייע ניכיון השיקים המסחריים לעסקים

שירות ניכיון שיקים מסחריים שחברת "מוקד פיננסי" הירושלמית מספקת, הוא שירות של הפיכת שיק דחוי לכסף מזומן ביד. חברת "מוקד פיננסי" היא חברה שהשירות, האיכות והאמינות עומדים בראש סדר העדיפות הניהולי שלה. החברה מתמחה מזה שנים רבות בתחום ניכיון שיקים מסחריים לעסקים. ב"חברת "מוקד פיננסי" ממירים שיקים דחויים שנתנו לקוחות לבתי העסק, והופכים אותם לכסף מזומן. ניכיון שיקים היא פעולה מהירה, המאפשרת לבעלי העסקים תזרים מזומנים שוטף בעסק שלהם, בתמורה לעמלה סבירה ביותר.

ניכיון שיקים משמעותו – מזומן ביד ומיד

לא עוד ריצות אחרי שיקים דחויים, לא עוד התמודדות עם בעיית תזרים המזומנים. בעלי עסקים המשתמשים בשירות ניכיון השיקים המסחריים של חברת "מוקד פיננסי" משלמים בזמן משכורות לעובדיהם, עומדים בלוחות הזמנים של התשלומים והאגרות הנדרשים לרשויות המדינה ויכולים לרכוש סחורה לבית העסק שלהם. ניכיון שיקים בחברת "מוקד פיננסי" מונע בעיות אשראי ומאפשר לנהל את העסק בראש שקט. זאת ועוד, היכולת לשלם במזומן, מאפשרת לבעל העסק לקבל הנחת תשלום במזומן, שהיא לעיתים קרובות הנחה כספית גדולה יותר מאשר העמלה ששולמה עבור ניכיון השיק המסחרי. שירות ניכיון השיקים המסחריים, שחברת "מוקד פיננסי" מספקת, נותן מענה מידי ופשוט לבעיית תזרים המזומנים המעיקה, ניכיון השיקים מסייע לכל בית עסק למקסם את רווחיו.

ל"מוקד פיננסי" באת – עם מזומן ביד יצאת