מוקד פיננסי בע’’מ

פתרונות פיננסיים

ירושלים הלל 1

לעיתים אנו נזקקים לכסף מהר ולא מודעים לך שכמעט לכל אחד מאתנו יש בבית אוצר הניתן למימוש זריז למזומנים. הכוונה לתכשיטי זהב, אותם ניתן להפוך בחברת מוקד פיננסי לכסף  מזומן.

חברת מוקד פיננסי רוכשת במזומן ומשלמת מחיר גבוה עבור כל סוגי הזהב, בהם  תכשיטי זהב חדשים או ישנים, מטבעות זהב, תכשיטים משובצים ביהלומים או באבנים יקרות אחרות, שעוני זהב,  מטילי זהב וכדומה.

לא אחת מתגלגלים בבית ללא כל שימוש תכשיטים שקבלנו במתנה או בירושה, תכשיטים שכבר אין עונדים אותם, או תכשיטים שאיננו אוהבים, לכל אלה יש ערך כספי גבוה ויש לדעת כי בחברת מוקד פיננסי כל אלה שווים כסף רב, אותו תקבלו במזומן ומיד.

על מנת לקבל כסף מזומן, לא תמיד חובה למכור את התכשיטים האהובים שלנו. חברת מוקד פיננסי מודעת לערך הרגשי שיש לעיתים לתכשיטים ולכן יש לה מחלקה מיוחדת למשכון תכשיטים. גם במחלקת המשכון תוכלו לקבל כסף מזומן עבור התכשיטים שתמשכנו, ולאחר החזר ההלוואה תקבלו חזרה את התכשיטים שמשכנתם.

חברת מוקד פיננסי מעמידה לרשותכם ידע, מומחיות ואמינות במתן שירותי משכון תכשיטי זהב וקבלת כסף מזומן עבורם. החברה ממשכנת תכשיטי זהב מכל הסוגים, במחירים הוגנים מאד. התכשיטים עוברים הערכה על ידי מומחים, כל זאת תוך שמירה קפדנית על סודיות והגינות.

 למשכון תכשיטי זהב יתרונות רבים. אתם מקבלים כסף מזומן, וגם מקבלים את התכשיטים שמשכנתם חזרה. באופן כזה תכשיטים משפחתיים בעלי ערך רגשי יכולים לשמש אתכם לקבלת כסף מזומן בעת הצורך ולאחר מכן ימשיכו לעבור בירושה במשפחה. למשכון תכשיטי זהב יתרון נוסף, התכשיטים שלכם נמצאים בכספות מוגנות ונשמרים מפני גניבה ולכן המשכון הוא בעצם גם מערכת שמירה על התכשיטים שלכם מפני גניבות או פריצות לבתים,

חברת מוקד פיננסי מתמחה ברכישה ובמשכון תכשיטי זהב והיא עושה זאת במקצועיות רבה ובאמינות גבוהה, תוך הקפדה על צרכיי הלקוח והתאמת עסקת הרכישה או המשכון הטובה ביותר לכל לקוח.