מוקד פיננסי בע’’מ

פתרונות פיננסיים

ירושלים בן יהודה 23, הלל 1

הדרך הנוחה והבטוחה כיום לרכוש מטבע זר, כלומר להמיר שקלים למטבעות זרים אחרים כמו: דולר, יורו, רובל, באט תאילנדי ועוד, היא לרכוש אותם באמצעות כרטיס אשראי. חברת "מוקד פיננסי" מירושלים, מאפשרת לכם לרכוש את כל סוגי המטבעות הזרים באמצעות תשלום כרטיס אשראי ואף בחלוקה לתשלומים. כיום המרת המטבע המתבצעת בשימוש בכרטיס אשראי, היא פעולה נוחה, בטוחה וקלה.

רכישת מטבע זר באמצעות כרטיס האשראי באחד מסניפי חברת "מוקד פיננסי" בירושלים, מאפשרת לבעלי כרטיסי האשראי, לחלק את סכום הרכישה לתשלומים. דבר המקל מאד על ההוצאות הגדולות הכרוכות בנסיעה לחו"ל. כאשר כבר הוצאתם מחשבונכם כסף רב לכרטיסי הטיסה ולמלונות בחו"ל, לפחות את הכסף המזומן לו תזדקקו בטיול בחו"ל מאפשרת לכם חברת "מוקד פיננסי" לחלק לתשלומים ובכך להקל על עצמכם. לחברת "מוקד פיננסי" רישיון ממשרד האוצר לעסוק בהמרת מטבעות והיא מהחברות האמינות והוותיקות ביותר בירושלים בתחום של המרת מטבע באמצעות כרטיסי אשראי.

העיסוק המרכזי של רוב המטיילים בחו"ל, סובב סביב הכסף, איך לשלם עבור הצריכה בחו"ל מבלי לשלם עמלות גבוהות. יש לדעת כי קיימות שלוש האפשרויות לתשלום בחו"ל: תשלום בכסף מזומן, תשלום בכרטיסי אשראי ותשלום באמצעות המחאות נוסעים. כאשר על כל אחת משלוש האפשרויות נגבות עמלות. העמלות הגבוהות ביותר הן כאשר מחליפים כסף ישראלי למטבע מקומי בחו"ל, וכאשר משתמשים לתשלום בכרטיס אשראי בחו"ל. לכן מומלץ מאד להצטייד בארץ בכמות מספקת של כסף מזומן במטבע המקומי של ארץ היעד אליה אתם נוסעים. שכן, המרת מטבע זר בארץ ,תחסוך לכם תשלום עמלות גבוהות מאד הנגבות על המרת מטבע בחו"ל.

זאת ועוד, המרת מטבע בכרטיס אשראי בחברת "מוקד פיננסי"  תאפשר לכם להצטייד בכל כמות הכסף המזומן שתצטרכו בטיול, ואף לשלם עליו בתשלומים. כדאי לרכוש מבעוד מועד את המטבע הזר לו תזדקקו בחו"ל. בחברת "מוקד פיננסי" תוכלו לרכוש באמצעות כרטיס אשראי את כל סוגי המטבעות כמו: דולר אמריקאי, יורו, לירה שטרלינג וכדומה. בניגוד למקומות אחרים ב"מוקד פיננסי" תמצאו גם מטבעות בעלי סחירות נדירה כמו: יין יפני, דולר אוסטרלי, דולר קנדי, כתר דני, כתר נורווגי, רנד דרום אפריקאי, פרנק שווייצרי, דינר ירדני, זלוטי פולני, רובל רוסי, באט תאילנדי ועוד. את כל המטבעות הללו תוכלו לרכוש  בסניפי "מוקד פיננסי" באמצעות כרטיס אשראי ובתשלומים.